FOTO/Nënë e 4 fëmijëve, Kim Kardashian në super formë gjatë pushimeve

Ndaje

Ylli televiziv amerikan, e shndërruar në sipërmarrëse, Kim Kardashian ka realizuar një seri pozash fenomenale, teksa ka reklamuar trupin e saj fantastik në një plazh të Meksikës.

Me një kostum trupor, që i nxirrte në pah linjat mahnitëse trupore, 39-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e krejt pushuesve. Me gjoksin e saj bombastik dhe të pasmet e tonifikuara, anëtarja e klanit Kardashian verteton fare mire titullin qe bota i ka vene, si femra me seksi e botes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje