FOTO/Aktori i famshëm Sylvester Stallone “gjen” sozinë në Memaliaj

Ndaje

Një postim plot humor dhe shumë komik ka bere aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj,  cili prej disa kohësh është kthyer edhe në rolin e moderatorit të spektaklit të tij të humorit, “Al Pazar”.

Agroni ka bërë një postim në “Instagram”, duke publikuar një fotografi ku ka bashkëngjitur dy imazhe.

Në njërën anë shfaqet aktori i famshëm, Sylvester Stallone kur ka qenë i ri dhe në tjetrën është vetë ai në vitin 1992.

“Sylvester Stallone “gjen” sozinë e tij në Memaliaj (unë në vitin 1992)”, shkruan aktori i mirënjohur bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje