Mori ilaçin për demat, 30-vjeçari shtrohet në spital pas tri ditësh ereksion

Ndaje

Një 30-vjeçar perfundoi në spital për shkak se kishte ereksion prej 3 ditësh. Ai kishte konsumuar një ilaç që u jepej demave për shumin, por më pas e kishte pësuar. Sipas Dailu Mail, ngjarja ka ndodhur në Meksikë.

Personi, emri i të cilit nuk bëhet publik iu nënshtrua një operacioni në “Specialist Hospital 270” në qytetin Reynosa, në kufirin mes Meksikës dhe SHBA-së. Ai iu drejtua spitalit pasi pa se nuk kishte asnjë zgjidhje tjetër.

Ai e kishte blerë ilaçin në qytetin Veracruz dhe e kishte pirë atë pasi kishte në plan të kryente marrëdhënie seksuale me një 30-vjeçare shkruan nje tjeter media meksimane.  Nuk dihet më se çfarë ndodhi pas operacionit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje