Megaaksion i policisë në Tiranë, 40 të shoqëruar për pasojat e tërmetit

Ndaje

Një numër drejtuesish vendorë dhë të zyrave të urbanistikës në Tiranë, Vorë etj janë ndaluar nga policia këtë pasdite.
Numri i të ndaluarve shkon mbi 40 persona, njoftojnë burime nga policia.

Mes te shoqëruarve ëahtë eshe ish kreu i Komunës së Farkës Bardh Plaku, ish kryetari i komunes se Kasharit, Besnik Fucia, shefi i urbanistikes ne Vore, Luan Beta etj.

Aksioni eshte i ngjashem me ate qe u krye pak dite me pare ne Durres ku u ndaluan nga policia rreth 17 persona.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje