FOTO/Këngëtares shqiptare era ia nxjerr të gjitha sheshit

Ndaje

Foto shumë sensuale të Rita Orës kanë zene faqet e para të mediave rozë. Kengetarja e cila njihet per guximin e saj, aksidentalisht ka zbuluar me shume seç duhet.

Ajo mbante një fustan ngjyrë të verdhë të me një palë sandale bojëqielli për të cilat këngëtarja po bënte dhe spotin e tyre.

Në pozat ballore Rita Orës i dukeshin të brendshmet ngjyrë mishi ndërsa të pasmet e saj dalin zbuluar për shkak të minibikinit që mbante të veshur.

Por ajo që ra në sy në fotot e këngëtares ishin këmbët e tonifikuara të saj.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje