Nuk i dhanë leje t’i jepte lamtumirën e fundit motrës së vrarë në Francë, tenton vetëvrasjen në burg vëllai

Ndaje

Familja, miq e të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit Brunilda Kovaçit sot në Berat, trupi i së cilës u soll nga Franca që të prehet në vendlindje.

37-vjeçarja u gjet e masakruar dhe gjysmë e djegur në një pyll të Francës në vigjilje të Krishtlindjeve.

Ndërkohë ka tentuar vetëvrasjen në burg vëllai i nenes se tre femijeve, qe e vrau klienti i vet ne France, ku punonte si prostitutë.Sipas “News 24”, shkak duket se eshte bere refuzimi i kerkeses per leje qe ai i kishte bere drejtorise per te qene ne ceremonine mortore per t’i dhene lamtumiren e fundit motres.

Mesohet se ate e kane transportuar per mjekim dhe pasi ka marre ndihmen e nevojshme eshte derguar serish ne qeli, ku vuan denimin. Ai eshte denuar per vrasje, 8 vite me pare.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje