EMRI/Gjendet i vdekur në hotel doganieri i zhdukur prej 4 ditësh

Ndaje
Foto Ilustruese

Një doganier i doganes Qafe-Bote është gjetur i vdekur në dhomën e një hoteli në Saradë.

Viktima 63 vjeç po kërkohej prej 4 ditësh. Viktima i moshës rreth 63-vjeçare kishte lindur në Dervican dhe banonte në Fier. Ai ishte shpallur në kërkim prej katër ditësh.

Dyshohet se vdekja ka ardhur nga një atak kardiak, megjithatë do të jetë ekspertiza ajo që do e përcaktojë shkakun e saktë të vdekjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje