FOTO/Pas largimit nga pallati mbretëror, fillon ‘hakmarrja’ e parë për Princ Harryn dhe Meghan Markle

Ndaje

Burime pranë Pallatit të Buckhingam bënë me dije se e gjithë familja përfshirë edhe Mbretëreshë Elisabeth janë tejet të zhgënjyer nga vendimi i ciftit Meghan dhe  Harry dhe ajo çka e thellon edhe më shumë ‘skandalin’ është fakti se Duka dhe Dukesha i Sussex nuk kanë njoftuar më parë familjen për atë ç’ka po planifikonin për të ardhmen e tyre.

Nisur nga kjo  filloi dhe hakmarrja e parë ndaj Meghanit dhe Princ Harry-t. Muzeu i famshëm në Londër Masame Tussauds ende pa u bë 24 orë bërja publike e vendimit të Meghan dhe Harry kanë hequr nga muzeu statujat prej dylli të çiftit.

Ndërkohë vijojnë të jenë në Muze statujat e Mbretëreshës, bashkëshortit të saj dhe William e Kate.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje