PD video-mesazh Ramës: Edi, na shih në sy

Ndaje

Partia Demokratike ka publikuar një video, ku shfaqet Edi Rama dhe ku PD ka bere refren te kesaj video, deklaraten e famshme te kryeministrit.

Përmes kesaj videoje të montuar në publikuar në faqen e “Facebook”, PD risjell në vëmendje një deklaratë të kryeministrit Edi Rama, që thotë: “Kërkoj të më lexoni drejt e në sy, teksa iu shoh të gjithëve në sy”.

Ndërkohë, më tej, shfaqen thirrje të qytetarëve të prekur nga tërmeti, të cilët i kërkojnë Ramës t’i shohë në sy dhe të pranojë dështimin e tij.

“Edi, na shiko në sy dhe prano dështimin tënd”, thonë banorët.

Edi, na shih në sy!

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Jeudi 9 janvier 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje