LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë në Rrëshen, viktima humb jetën në spital

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrëshen. Një person mësohet se është vrarë paraditen e sotme.

Lajmi është bërë i ditur nga burime spitalore të qytetit të Rrëshenit. Sipas tyre, një person ka ndërruar jetë në spital si pasojë e plagëve me armë zjarri.

Mirditë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 11:05, në afërsi të një lokali në Rreshen, Mirditë,në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi K.R., 47 vjeç

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Mirditë, po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit/eve.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje