FOTO/Oriola Marashi ngre temperaturat, pozat e fundit nga dëbora shumë provokuese

Ndaje

E cilesuar si nje prej modeleve me seksi dhe aktive, Oriola  Mashi kerkon qe dhe ne dimer te terheqe vemendje.

Kur temperaturat shenojne minus ne vendin tone, modelja ka zgjedhur te pozoje akoma dhe me seksi, duke zgjedhur nje destinacion me debore.

Dhe këtë herë nuk kishte si të ndodhte ndryshe, pasi Oriola Marashi ka zgjedhur që në këto ditë të ftohta të sfidojë temperaturat dhe të pozojë vetëm me të brendshme.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje