Era e fortë në Tiranë, 5 persona përfundojnë në spitalin e Traumës

Rënia e objekteve të ndryshme që ranë nga era e fortë bëri që në spitalin e Traumës të të marrin mjekim 5 persona.

Qytetaret kane marre lendime te ndryshme, por burime nga spitali bejne me dije se te pestë janë larguar pas marrjes së mjekimeve.

Era e fortë në Tiranë arriti shpejtësinë deri në 77 km në orë, duke shkaktuar rënien e depozitës nga një pallat në Komunën e Parisit e po ashtu edhe pemë e tabela të rrezuara. Edhe pema e Vitit të Ri në qendër të qytetit u rrëzua nga era e forte.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje