VIDEO/ Ja si bie pema e Vitit të Ri ne Sheshin Skënderbej

Ndaje

Keto jane pamjet se si ka rene pema e vitit te ne sheshin Skenderbej, publikuar nga syri.net.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje