EMRI/Pamjet e para nga vendi i ngjarjes, ndërron jetë punëtori në Korçë

Ndaje

Këto jane pamjet e para nga qyteti i Korçës aty ku vinçi fatkeqesisht zuri poshtë një punëtor.

Burimet paraprake, konfirmuan se punetori ka ndërruar jetë pas plagëve të rënda. Sipas informacioneve, punëtorin e zuri poshtë vinçi i betonieres në katin e katërt të kantierit ku po punonte, afër Pazarit të Ri tek terminal i autobuzave në qytetin juglindor.

Punetori ishte rreth  te 30-ave dhe quhej Elvis Josifi. Policia ka nisur menjëherë hetimet për të zbardhur të plotë ngjarjen.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje