Aksidenti tragjik dje në Tiranë, zbardhet dëshmia e dy shoferëve të arrestuar

Ndaje

Eshtë zbardhur një pjesë nga dëshmia e dy drejtuesve të mjeteve që u arrestuan diten e djeshme pas aksidentit tragjik me dy të vdekur në zonën e ‘Xhamllikut’.

Nga testi që iu bë ka rezultuar se nuk kishin konsumuar alkool, ndërsa vijojnë hetimet. Sipas Report Tv, para grupit hetimor, dy shoferet kanë folur duke u shprehur: “Nuk e dimë si ndodhi, pamë vetëm kur u përplasëm“.

Dje rreth orës 15:15, Erion Balla 36-vjeç dhe një grua e moshës 72-vjeçe ishin duke ecur në trotuar pranë vijave të bardha kur u përplasën nga njëra prej makinave dhe si pasojë humbën jetën.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje