La ekranin e Top Channel për muzikën, moderatorja përlotet gjatë transmetimit

Ndaje

Ka qene nje moment jo i lehtër Fjoralba Ponarin largimi i saj nga Top Channel. Moderatorja simpatike e Top Channel nuk do te jete me pjese e ketij ekrani.

Ponari ka falenderuar mes lotësh dhe emocionesh të gjithë stafin e programit ‘Ora e Tiranës’ në ekranin e ‘Top Channel’, duke treguar se nuk do të jetë më drejtuesja e tij për shkak të angazhimeve që pritet të ketë në muzikë vitin e ardhshëm.

Moderatorja ka bërë mbylljen e programit duke shtuar se kjo rubrikë do të vazhdojë pasi ora e Tiranës nuk ndalon asnjëherë.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Ponari pranoi në programin e të dielës ‘E diell’ se vitin e ardhshëm do të realizojë albumin e saj të parë muzikor, producent i të cilit do të jetë artisti i njohur, Mc Kresha.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje