Vdes një 34-vjeçar në Elbasan, çfarë dyshon policia

Ndaje

Një tjetër viktimë është shënuar në këtë prag fundviti. Një 34-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Elbasan.Bëhet fjalë për shtetasin D. B., i cili sipas policisë, nuk ka shenja dhune në trup.

Elbasan/ Informacion paraprak
Në lagjen “Çlirimi”, Elbasan, në banesën e tij është gjetur pa shenja jete shtetasi D.B., 34 vjeç. Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune. Nga hetimet paraprake dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqet natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje