FOTO/Mesazh të fshehur pas festivalit, Elvana Gjata me dedikime në rrjetet sociale

Ndaje

Këngëtarja Elvana Gjata vijon te jete aktive ne rrjetet sociale, dhe pas zhgënjimit nga festivali i fundivitit.

Kete here, ajo  i ka kushtuar një dedikim të veçantë dy bashkëpunëtorëve të saj më të ngushtë, stilistit Valdrin Sahiti dhe Dj Andy Gramm, duke i cilësuar në postimin e fundit si vëllezërit e saj.

Teksa thotë se “plasje të reja tëmthi ju presin”, ngjan si një paralajmërim pas mërzisë që shkaktoi tek ajo Festivali i Këngës në RTSH, në të cilin u rendit e dyta, pasi u përfol si një nga pretendetet për fituese.

“Jam mirenjohese per ju cdo dite! @andygramm Je vellai madh qe punon me mish e shpirt pa u ndalur! Ti je frena une gazi😂.
@valdrinsahitiofficial vllai vogel i cmendur, plot jete dhe energji pozitive! Motorr i vertet!
Faleminderit me gjithe zemer per gjithcka qe beni per mua! Do jem gjithmone aty per ju! Cant wait for the future😍 Plasje te reja temthi ju presin😂 Love you my family!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje