Berisha risjell deklaratat e Ramës për Rrugën e Kombit: Ndiqeni shpërthimin e Edvin Zografit ndaj Kosovës

Ndaje

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka risjellë një video-dëshmi me zë dhe figurë  të vitit 2009, kohë kur  kryeministri i sotëm Edi Rama shprehej fuqimisht kundër ndërtimit të Rrugës së Kombit.

Kjo video vjen ne momentet kur Kryeministri është kritikuar fort për ‘minishengen-in” dhe replikat e forta me kryeministrin ende ne detyre të Kosovës, Ramush Haradinajn.

“Ky eshte shperthimi me ze dhe figure i Edvin Kristaq Zografit kunder rruges se Kombit dhe Kosoves (kombit te tyre). Ndiqeni videon sipas deshires”,-shkruan  Berisha.

Ky eshte shperthimi me ze dhe figure i Edvin Kristaq Zografit kunder rruges se Kombit dhe Kosoves (kombit te tyre). Ndiqeni videon sipas deshires! sb

Publiée par Sali Berisha sur Samedi 28 décembre 2019

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje