VIDEO/Incident në koncertin e reperes shqiptare, fansi nuk ia lëshon dorën

Ndaje

Një moment i sikletshem dhe i kendshem i ka ndodhur reperes shume te ndjekur në Shqipëri, Tayna.

Teksa ishte duke kënduar ne koncert, Tayna eshte përballur me reagimet dhe veprimet e fansave të saj.

Reperja është munduar të tregohet sa më e afërt me fansat e saj, duke i dhënë dorën disave prej tyre gjatë performancës.

Mirëpo, një fans e ka kapur Taynan nga dora dhe nuk e ka lëshuar, megjithëse ajo tentoi disa herë të largohet, duke e shoqeruar me nje fytyre qe e tregoi shume qarte habine e saj.

https://www.instagram.com/thetaynanews/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje