Berisha uron me foton me bashkëshorten: Gëzuar ditën e lindjes së Jezu Krishtit, burri që ndryshoi botën e njerëzimin

0Shares
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë shqiptarët festën e Krishtlindjeve. Berisha ka zgjedhur të urojë këtë festë me një foto, ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Liri Berisha.

Ai shton se kjo është një ditë, ku kujtohet lindja e burrit, Hyjit e profetit që ndryshoi botën e njerëzimin.

“Miqve tane te krishtere por edhe te gjithe besimtareve te Zotit ju urojme gezuar lindjen e Jezu Krishtit, Hyijt, por edhe profetit dhe burrit qe ndryshoi boten dhe njerezimin. Lavduar qofte Krishti Mbret”,-shkruan Berisha.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje