Vdes 36-vjeçari shqiptar në Greqi, i vëllai e gjeti në një kanal

Ndaje

Një 36-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Greqi.

Mediat greke raportojnë se aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme (22 dhjetor) në një zonë pyllore në Pella, ku makina me të cilën ai po udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në një kanal.

Viktima, emri i të cilit nuk bëhet i ditur u gjet nga vëllai i tij, i cili më pas njoftoi edhe policinë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa autoritetet po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje