FOTO/”Të keqen e jurisë”, Disa prej VIP-ave shqiptarë reagojnë ashpër pas fitores së Arilenës

Ndaje

Ka patur dhe nga ata të cilët nuk kanë rene dakord me vendimin e jurisë për të zgjedhur Arilenën si kengetaren qe do te na perfaqesoje në Eurovision.

Disa prej tyre ka qene dhe artiste te degjuar shqiptarë, të cilët fajesojne jurinë per nje perzgjedhje jo të duhur.

Nëpër rrjetet sociale kanë reagur Elgit Doda, Turjan Hyska dhe Stresi ku shprehen të pakënaqur me vendimin e jurisë.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje