E FUNDIT/Përfshihet nga flakët zyra e Kadastrës në Fier

Ndaje
Foto Ilustruese

Raportohet se Zyra e Kadastrës në Fier është përfshirë nga flakët. Nga informacionet e para mesohet se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa nuk dihen ende shkaqet.

Drejt vendit të ngjarjes ka shkuar zjarrfikësja, e cila ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Po punohet për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje