VIDEO/Rama i kthen përgjigje duke e sulmuar Ramush Haradinajn: I pa ditur, gënjeshtar

Ndaje

Me presidentin serb në krah, kryeministri Edi Rama e ka përdorur Samitin e rradhës të “Mini Schengenit Ballkanik” për të sulmuar edhe një herë kryeministrin në detyrë të Kosovës.

Kryeministri Edi Rama replikoi ndaj kryeministrit në largim Ramush Haradinaj I cili deklaroi se minishengeni ka qëllim heqjen e taksës 100%.

Pas një pyetje në konferencën për median që sapo mbylli, Edi Rama, ka shpërthyer në fyerje.

“Një ndërhyrje prej një të padituri klasik, që merret dhe mbllaçitet nga të gjithë të tjerët. Nuk ka asnjë nyje, Zoti Haradinaj është një gënjeshtar që gënjen vazhdimisht, a e bën nga padija, a e bën qëllimisht, këtë nuk kam arritur që ta provoj”, sulmoi Edi Rama.

Tiranë – Komunikim me gazetarët pas Takimit të 3-të Rajonal për Ballkanin Perëndimor.20-21 Dhjetor 2019

Publiée par Edi Rama sur Samedi 21 décembre 2019

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje