VIDEO/Rama nuk u ndahet 2 djemve nga Thumana, i shoqëron dhe në ditën e parë të shkollës

Ndaje

Kryeministri Edi Rama vijon propagandën e tij duke përdorur fatkeqesine e dy fëmijëve nga Thumana per te bere show.

Se fundmi, kryeministri është shfaqur në ERTV duke shoqëruar dy djemtë në shkollë. Ata do të studiojnë në shkollën 9-vjeçare  “Ahmet Zogu” në Kamëz.

Rama shoqërohej  dhe nga kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli. Aureli  është në klasën e parë ndersa Alesio ne te pestën. Të dy iu dha mirëseardhja nga mësuesi së bashku me shokët dhe shoqet e reja të klasës duke iu dhuruar dhe një top futbolli.

Të dy djemtë vijnë nga Thumana dhe kane humbur nje pjese te familjes se tyre.

#TiNukDoJeshKurrëVetëm🤗👐🏿🇦🇱Me Aurelin dhe Alesjon, në ditën e parë të shkollës, Ju uroj të gjithëve një javë të mbarë🙏

Publiée par Edi Rama sur Dimanche 15 décembre 2019

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje