FOTO/Kështu duket Beyonce me fustanin e krijuar nga dy stilistët shqiptarë

Ndaje

Nuk janë të paktat rastet, kur emrat e shqiptarëve permenden në veprat e tyre që marrin famë ndërkombëtare. Pas  Valdrin Sahitit, i cili veshi reperen Carbi B, një tjetër dyshe e njohur shqiptar kanë stiluar veshjen e fundit të Beyonce.

Ndonëse vetë diva latine nuk ka përmendur emrin e stilistëve shqiptarë në foton e postuar në instagram, ka qenë tabloidi E!Online ai që bëri publik emrat e “Kujta dhe Meri” që krijuan veshjen e Beyonce.

Në 50 vjetorin e reperit të njohur P. Diddy këngëtarja e njohur dhe bashkëshortja e reperit Beyonce u paraqit me një fustan   ‘glamour’ që mbante firmën e dy stilistëve shqiptar ‘Kujta dhe Meri’.

‘Ishte ora 4  e mëngjesit dhe ne po punonim gjithë emocion për fustanin e mrekullueshëm të Beyonce. Ajo pati shumë besim tek ne dhe na la të lirë që të krijonim më të mirën për të. Ishte një përgjegjësi shumë e madhe të krijoje për një DIVA”; shkruhet në një postim në llogarinë e Instagram të stilistëve nga Kosova.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje