FOTO/IKMT nis shembjen e 7 pallateve të shpallur të pabanueshëm në Laç, banorët prezentë

Ndaje

Tërmeti i 25 nëntorit shkatërroi shumë banesa edhe në qytetin e Laçit. 7 pallate u shpallën të pabanueshëm pas dëmeve të mëdha që kishin marrë.

IKMT ka nisur ditën e sotme punën për shembjen e këtyre 7 pallateve dhe procesi është duke u monitoruar edhe nga forcat e policisë. Të pranishëm janë edhe banorët që kanë jetuar në këto pallat.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje