Publikohet fotoja e 17-vjeçarit që vdiq në aksident, ishte me 200 km/h me makinën e marrë borxh

Ndaje
Makina e aksidentuar ne Gjirokaster

Një i ri humbi jetën tragjikisht në mesnatë, duke u përplasur me një pemè në Gjirokastër, përplasje e cila rezultoi fatale.

Viktima është identifikuar si Myftar Xhebro, 17 vjeç, banues në Gjirokastër (automjeti nuk është në pronësi të këtij shtetasi, por te shokut të tij), raportoi policia.

Nga hetimet e deritanishme të grupit hetimor mësohet se 17-vjeçari ka qenë me një shpejtësi 200 km/h, ndërsa ai ishte i apasionuar pas garave me makina.

17-vjeçari, teksa drejtonte mjetin tip ‘Benz’,  ishte duke bërë garë shpejtësie me një tjetër makinë, kur humbi kontrollin dhe u akisidentua.

Viktima

//DRONI.al/

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje