LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rende ne Gjirokaster

Ndaje

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur ne mesnate në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë.

Burime jozyrtare flasin për një të vdekur, drejtuesi i mjetit. Ai eshte identifikuar si M. Xhebro, nga Nivica e Tepelenes.

Korespondentja e gazeted Panorama bën me dije se në vendngjarje kanë mbërritur 3 autoambulanca, ndërsa nuk dihet ende numri i të përfshirëve në aksident.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje