FOTO/Fituesja e festivalit e paracaktuar? Alketa iu përgjigjet akuzave

Epiqendra e mediave roze dhe per kete vit do të jetë Festivali i Kenges në RTSH, i cili përgjatë muajve eshte shoqëruar me debate dhe akuza.

Disa komentues i jane versulur Alketa Vejsiut, organizatore e festivalit, duke e akuzuar se aty eshte paracaktuar fituesi.

Disa thonë Elvana Gjata, të tjerë Albërie Hadërgjonaj, ndërsa një komentuese mendon se trofeun do t’ia japin Arilena Arës.

Nëse më njeh që bebe, nuk duhet të dyshosh sa e drejtë dhe e pastër është Alketa”, shkruan moderatoja, duke lënë të kuptohet përgjigja që fituesi trofeun nuk e vendos as ajo e as Vera.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje