VIDEO/Çmenduri, shoferi me 221 km/h në aksin Sauk – Teg

Ndaje

Një video e fundit e policisë tregoi çmendurinë që disa shofere arrijne duke drejtuar automjetin me shpejtesi te çmendur.

Një qytetar po drejtonte mjetin me 221 km në orë ndërsa është regjistruar nga një patrulllë e stacionuar në Sauk.

Video është poblikuar nga vetë Policia ndërsa bëhet thirrje që të respektohen rregullat e qarkullimit rrugor për të pasur një destinacion të sigurt.

Sipas Policisë, lëvizja me shpejtësi të tilla të frikshme përbën rrezik jo vetëm për jetën e atyre që udhëtojnë në mjet, por edhe të qytetarëve të zakonshëm.

“Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një destinacion të sigurt.Mos shpejto të arrish aksidentin!”, apelon policia.

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.🚔🚔🛣🚔🚔Mos shpejto të arrish aksidentin!

Publiée par Policia e Shtetit sur Mercredi 11 décembre 2019

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje