DENONCIMI/Pronari shet apartamentet e dëmtuar nga tërmeti: Ulje 10 mijë euro, vetëm ca tulla i kanë lëvizur

Ndaje

Disa persona janë duke përfituar nga situata e krijuar me termetet, ku nje pjesë e madhe e qytetareve kane mbetur pa banesa pas dëmeve të shumta. Se fundmi, eshte denoncuar një prej pronanarëve të pallateve, i cili tenton të shesë apartamentin e dëmtuar nga tërmeti, madjea ofron dhe ulje .

Gazetari Klodian Tomorri ka shpërndarë në profilin e tij në “Facebook” një video, ku një qytetar flet në telefon me një person, i cili ka  nxjerrë në shitje apartamentin e tij në një pallat të dëmtuar nga tërmeti.

Pronari i apartamentit i thotë personit që e ka marrë në telefon: “Ka kushtuar 65 mijë euro, po e ulim një 10 mijë euro. Asgjë nuk ka pallati, kanë lëvizur pak tullat.“

Gjatë gjithë kohës që i riu flet në telefon, fokuson pallatin e shkatërruar nga tërmeti.

Degjoni videon:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Kane kushtuar tullat.

Publiée par Klodian Tomorri sur Mercredi 11 décembre 2019

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje