I vihet flaka furgonit gjatë natës pranë bashkisë Vlorë, dalin detajet e para

Ndaje

Një automjet eshte djegur pranë Bashkisë në Vlorë. Policia sqaron se automjeti tip furgon Volskwagen Kaddy eshte në pronësi të shtetasit F.P.

Nuk ka ende detaje rreth shkakut te zjarrit, nderkohe qe policia sqaron se “Grupi hetimor po punon në lidhje me sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes”.

Informacion paraprak 

Vlorë

Në orët e mbrëmjes, në lagjen “15 Tetori” para Bashkisë së qytetit, ka marrë flakë automjeti tip furgon Volskwagen Kaddy në pronësi të shtetasit F.P.

Grupi hetimor po punon në lidhje me sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e rastit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje