FOTO/Besa Kokëdhima nuk toleron, padit emisionin e njohur

Ndaje

Besa Kokëdhima është treguar e ashpër me moderatoret Fatma dhe Aulona.

Gjatë trasmetimit live në ThumbON, Agjenti 00Thumb tha për Aulonën dhe Fatmën se Besa Kokëdhima u tërhoq nga gara e “Kënga Magjike”, jo për shkak se e kishte të vështirë të këndonte pas tërmetit  por sepse kënga e saj “Histori” ishte e inspiruar nga një këngë e Sia, konkretisht “unstoppable” dhe Davit Guetta – “dangerous”, gjë të cilën sipas Agjentit 00Thumb publiku kishte filluar t’a vinte re në rrjetet sociale,  fakt ky që  bëri Besën të tërhiqej nga gara.

Por Besës kjo gjë nuk i ka pëlqyer. Kjo e fundit ka reaguar ditën e sotme në llogarinë e saj në Instagram, ku ndër të tjera shkruante se do të padiste emisionin “ThumbOn”.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje