Tirane, humbi jeten pasi hidhet nga pallati

Ndaje
Foto Ilustruese

Nje grua 65 vjece u hodh sot ne mbremje nga nje pallat ne rrugen e Dibres, ne Tirane duke gjerur vdekjen.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 18:20 në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 4-të i spitalit shtetasja M. Sh.,65 vjeçe e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje