Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, raportohet për një të vdekur

Ndaje

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Sarandë.

Burime nga policia konfirmuan se nga aksidenti ka një person qe ka humbur jetën. Konkretisht aksidenti ka ndodhur në rrugën nacionale Sarande-Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion.

Mësohet se identiteti i viktimës është Kosta Kaça. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje