LAJMI I FUNDIT/ Termet 4.8 balle ne Tirane dhe Durres

Ndaje

Pas dhjetra lekundjeve gjate dites se sotme ku nuk ka patur termet me shume se 3.3 balle ka ndodhur nje goditje e forte ne mesnate.

Lekundja e fundit ishte 4.8 balle dhe ndodhi ne oren 00.14. Termeti zgjati disa sekonda dhe eshte ndjere edhe ne shtepi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje