VIDEO/Ka dhe kështu, astrologia nxjerr fituesen e festivalit të RTSH sipas shenjave të horoskopit

Ndaje

Festivali i RTSH-së ka marrë vëmendjen e te gjithëve, ndërsa eshte aluduar qe pa degjuar këngët pjesëmarrëse  se fituesja do te ishte Elvana Gjata.

Teksa vetem dje u be prezantimi zyrtar dhe u dhane datat e festivalit, sot na vjen një tjetër deklaratë që prape ngre dyshimet se fituesja do te jete Elvana, ndonese eshte parashikim.

Astrologia e njohur, Meri Shehu ishte e ftuar në programin “Aperi Fest”, për të dhënë parashikimin e saj lidhur me këngëtarët dhe sipas shenjave të tyre të horoskopit cili mund të shpallet fitues.

“Ishte një vit i mbarë për Ujorin, kanë pasur një energji shumë pozitive të cilën po e përcollën edhe për një javë mund të jenë fitues”, u shpreh Meri.

Ndërsa sa i përket Arilena Arës që është Gaforre, Meri u shpreh se nuk është në momentin e triumfit. “Jo, nuk janë në pozicion bindës. Nuk janë në moment triumfues”, tha Meri.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje