Fshehu lëndën narkotike në reçipetat e gruas shtatzënë, si u justifikua shqiptari në gjyq

Ndaje

Një shqiptar është arrestuar në Itali nen akuzen e lendeve narkotike, ndërsa pas tij e ka pësuar dhe gruaja e tij.

Mësohet se shqiptari ishte duke dalë nga pallati kur zbarkoi policia. Ne kushte paniku i bertiti gruas, e cilas sipas mediave italiane, e fshehu kokainen ne recipetat e saj, por me pas u zbulua gjate kontrollit.

Droga ishte e imja dhe e kisha blerë për përdorim personal. Gruaja ime nuk ka lidhje fare me këtë gjë”. Keshtu u justifikua shqiptari 34 vjecar me incialet A.V ne gjyq, teksa u la ne arrest me burg, nderkohe qe gruaja e tij, J.V. 28 vjeçe, 7 muajshe shtatzene u la ne arrest shtepie.

Sipas mediave italiane shqiptaret u arrestuan pas nje kontrolli qe policia beri ne banesen e tyre ne Macerata.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje