FOTO/Pasgoditjet vijojnë gjatë natës, lëkundja e mëngjesit me magnitudë 3.7

Ndaje

Gjatë natës ka patur herë pas here lekundje, të cilat fatmiresisht kanë qene me intesitet të uët.

Sipas qendres sizmioligjike e cila afishon çdo tërmet në aplikacion, ka patur lekundje nga 2.8 deri në 3.7 më e madhja e cila ndodhi sot ne mengjes.

Lekundjet serish ndodhen në një epiqender, rreth Durresit dhe zonave përreth.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje