VIDEO/Pamje te rralla te termetit te 26 nentorit

Ndaje

 

Tërmeti i 27 nentorit ishte me i forti qe goditi Shqipërinë në dekada, duke pasur si karakteristikë edhe kohëzgjatjen e tij prej 30 sekondash.

Tërmeti ra rreth orë 03:50 të mëngjesit, ku pjesa më e madhe e popullsisë është në gjumë.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momente nga lëkundja dramatike.

Pamjet që shihni më poshtë janë filmuar brenda një rrobaqepësie po nga kamerat e sigurisë, duke krijuar një panoramë të qartë të forcës së lëkundjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje