Mijera litra nafte kontrabande nga Shqiperia kapen ne Itali

Ndaje

163 mijë litra naftë që po hynin kontrabandë nga Shqipëria në Itali, u bllokuan nga policia e shtetit fqinj.

Burime për mediat bëjnë me dije se në Revenna të Italisë janë bllokuar pesë çisterna me naftë kontrabandë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje