FOTO/Asnjë të dyshuar për atentatin në Tepelenë, I plagosuri nuk e di ende se vëllai i tij ka vdekur

Ndaje

Hetimet vijonë për ngjarjen e një nate më parë në Tepelenë ku mbeti i vrarë Artur Bresha dhe u plagos vëllai i tij pas një atentati në banesën e tyre.

Mësohet se viktima është qëlluar me automatik model ”56” nga jo më shumë se dy persona, gjë e cila konfirmohet nga gjurmët e gjendura në vendngjarje.

Vëllai i tij Artan Bresha vijon të jetë i shtruar një spital ku po merr edhe ndihmën e nevojshme mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa ende nuk ka dijeni se i vëllai ka ndërruar jetë.

Deri në këto momente nuk ka asnjë person të shoqëruar, ndërkohë që policia ka shtuar postblloqet dhe kontrollet intensive në rrugët hyrëse dhe dalëse me Tepelenën.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje