LAJMI I FUNDIT/ Dy vellezer qellohen ne Tepelene, njeri vritet tjetri i plagosur

Ndaje

Nje person i vra sonte ne mbremje ne Tepelene dhe nje tjeter mbeti i plagosut.

Dy vellezer jane qelluar me arme zjarri. Artur Bresha ka mbrtur i vdekur ne vend ndersa Artan Breaha eshte i plagosur.

Policia ka mberritur ne vendngajrje raporton ora news tv.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje