LAJMI I FUNDIT/ Termet tjeter pas mesnate, tani 4.5 balle

Ndaje

Nje lekundje e forte termeti u ndje ne oren 12.23 te mesnates ne Tirane.

Goditja ka qene rreth 4.5 balle ne nje thellesi 10 km me qender 17 km nga Tirana.

Pavaresisht shkalles se larte termeti nuk eshte ndjere fort.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje