Digjen tre makina në Tiranë, flakët arrijnë deri tek apartamentet

Ndaje

Në orët e para të mëngjesit në zonën e Yzberishtit janë djegur pjesërisht 3 automjete.  Paraprakisht zjarrvënia dyshohet të jetë e qëllimshme.

Menjëherë ka ndërhyrë zjarrfikësja për shuarjen e zjarrit dhe largimin e tymit. Për këtë ngjarje është bërë evakuuimi i banorëve të disa apartamenteve, të cilët rrezikonin të asfiksoheshin.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë intensivisht për zbardhjen e ngjarjes, e cila krijoi jo pak panik tek banorët e pallatit.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje