VIDEO/Edi Rama poshtëron Erion Velinë në sy të qytetarëve në një pallat

Ndaje

Kryeministri Edi Rama iu leshua Erion Velise sot ndersa ishte sistemuar një familje në një banesë. Rama e ka poshtëruar publikisht Erion Veliajn duke i bërtitur para familjarëve kokëkulur.

Rama pergjate gjithe kohes qe ngjitej i drejtohej serish Velise per punen e bojes ne murin e  shkalleve.

Prandaj ka urdhëruar Kryebashkiakun socialist të Tiranës që të zgjohet një orë më herët. “Ore do e lyesh shkallën ti nesër, ça Kryeministri, ato zhgarravina nuk do jenë nesër. Mos na trego se çfarë do bëjmë ne, por çfarë do bësh ti. Bojën nesër në mëngjes të vish këtu. Unë dal në 5 e 30 të mëngjesit për të shku në punë. Ti do dalësh nesër në 4 e 30 do lyesh shkallën. Ti personalisht!” iu ka drejtuar Rama Veliajt të sikletosur.

Gjithe ky inat duket se ka ardhur nga nje moment tjeter po aq fatkeq per Erionin. Nje femi iu pergjigj Rames ne pyetjen nese e njihte se ai ishte lali Eri.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje