LAJMI I FUNDIT/ Serish termet ne mesnate, frikesohen banoret

Ndaje

Nje lekundje e forte termeti u ndje ne oren 11.40 Ne mbremje ne Tirane.

Goditja ishte e forte por e shkurter. Nderkohe mendohet se goditja te kete qene rreth 3.5 balle.

Serish banoret dolen nga shtepite.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje