LAJMI I FUNDIT/ Goditje tjeter termeti ne Tirane dhe Durres

Ndaje

Nje lekundje e forte termeti u ndje ne oren 12.42 sot ne mesdite ne Tirane.

Goditja ishte e forte dhe alarmet e makinave u provokuan. Nderkohe mendohet se goditja te kete qene mbi 4.36 balle.

Kesaj here lekundjet e termetit kishin epiqender Hamallaj.rreth 31 km nga Tirana.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje